Svadba

Romantická svadba

Vaša vysnívaná rozprávková svadba sa na Chate Hrádok premení na skutočnosť. Romantické prostredie v prekrásnej prírode pohoria Vtáčnik je dokonalým miestom pre svadobnú oslavu a sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť netradičným miestom, prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí! 

Svadba All Inclusive

Radi Vám pomôžeme zorganizovať Váš veľký deň do detailov. Poradíme pri zostavení svadobného menu, zabezpečíme hudobnú produkciu, fotografa, video, dopravu, svadobnú tortu a zákusky. Pripravíme dekorácie, kvetinovú výzdobu, návleky na stoličky a na požiadanie zabezpečíme párty stany. Parkovanie pre svadobných hostí je k dispozícii s dostatočnou kapacitou. Ochotný personál je pripravený splniť priania a želania mladomanželov a svadobných hostí. 

Sobáš pod holým nebom

Túžite spečatiť svoj manželský sľub v romantickom prostredí s kulisou nádherného lesa a šumu potoka? U nás ste na správnom mieste! Svadba pod holým nebom má neopakovateľné čaro. Pokiaľ sa plánujete vziať počas teplých letných mesiacov, zvážte túto možnosť. Je to nádherné a romantické.  

Kapacita hostí

Chata Hrádok je netradičný priestor, ktorý ponúka viacero možností rozloženia svadobnej hostiny a tanečného parketu. Priestor je rozdelený do niekoľkých sekcií, a to spoločenskej sály, tanečnej sály s pódiom a barom. Miestnosti pre pohostenie svadobnej návštevy a banketky. Maximálna kapacita svadobnej hostiny je 200 osôb.

Svadobné menu

Na Chate Hrádok si pochutnáte na svadobnom menu, ktoré si môžete vyskladať podľa svojich predstáv. Váš stôl môže obsahovať aj výnimočné špeciality ako sú pečené prasiatko, pečená kačka alebo losos pečený v celku. Tešiť sa môžete na steaky, rôzne druhy rolád alebo čerstvé syry priamo z farmy. 

Občerstvenie a bar

Vaši hostia budú mať celý deň k dispozícii občerstvenie vrátane Candy baru, z ktorého si každý vyberie podľa chuti - slané i sladké pečivo z našej vlastnej výroby, zákusky, čokoládová fontána a iné pochúťky. Hostia si tiež môžu vyberať zo širokej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov. Okrem kvalitného alkoholu a čapovaného piva vám môžeme ponúknuť aj profesionálne miešané drinky nášho barmana.

Ubytovanie pre Vašich hostí

Vaši svadobní hostia sa môžu pohodlne ubytovať priamo na Chate Hrádok. Celková kapacita ubytovania je 38 lôžok. K dispozícii je aj Svadobný apartmán pre mladomanželov. Pre ubytovaných hostí poskytujeme všetky služby vrátane raňajok.

Chcete nás kontaktovať?